Menu:

Usnadněte si údržbu auta s gumovými autokoberci

Začíná Vás obtěžovat pohled na neustále špinavé látkové koberečky ve Vašem autě? V tom případě je nejvyšší čas je vyměnit za kvalitní gumové autokoberce.

Gumové autokoberce do zimního počasí

Přesné gumové autokoberce seženete za skvělou cenu v internetové prodejně společnosti Vopi. Sami se o tom můžete přesvědčit zde www.vopi.cz/univerzalni-autopotahy/. Při výrobě byly přesné gumové autokoberce vytvarovány na míru, tak aby zohledňovaly výstupky v podlaze na konkrétní typ daného vozidla. Gumové autokoberce zajišťují řidičům při řízení maximální pohodlí. Navíc chrání interiér vozidla před nanesením nečistot a špíny z bot. Gumové autokoberce jsou ideální módním i praktickým doplňkem každého automobilu v podzimním a zimním období. Autokoberce nejprodávanějších značek jsou umístěny ve skladech společnosti Vopi a mohou Vám být dodány téměř okamžitě. Koberce pro ostatní modely aut Vám Vopi dodá, co pokud možno nejdříve. V nabídkovém katalogu společnosti Vopi najdete také přesné gumové autokoberce pro kamiony a dodávky. Na jarní a letní sezónu můžete z Vopi již nyní objednat přesné textilní autokoberce.

Vyberte si také univerzální autopotahy pro Váš vůz

V portfoliu společnosti Vopi najdete nejen autokoberce, ale také kvalitní autopotahy. Vybrat si můžete z pestré nabídky univerzálních autopotahů i autopotahů na míru. Pro univerzální autopotahy je charakteristická především kvalita materiálu a prvotřídní ušití. Univerzální autopotahy jsou vhodné také do vozů s bočními airbagy. Autopotahy lze dodat v takových barvách, které budu vkusně ladit s interiérem Vašeho vozidla. Zboží od Vopi Vám dodá nejen pocit pohodlí při řízení, ale také usnadní údržbu jeho interiéru v nepříznivém počasí.

29. 11. 2017