Menu:

Kde umýt auto v menší obci?

Léto je ideálním obdobím pro investici do současného podnikání. Dvojnásob to přitom platí pro pneuservisy, které se rozhodli své stávající služby doplnit o kvalitní automyčky.

Proč právě automyčky od BKF CarWash?

Sázkou na jistotu je spolupráce se společností BKF CarWash, která se v posledních letech stala spolehlivým dodavatelem automyček. Bezkontaktní automyčky se těší velké oblibě u řidičů vozů především proto, že si poradí s očistou i těch největších nánosů špín a prachu. Obrovskou výhodou přináší také samotným majitelům, jejich ovládání je naprosto snadnou záležitostí a zvládnout jej i ti méně technicky zdatní jedinci. A tak zatímco majitelé vozů se věnují jejich mytí, majitelé automyček bkfcarwash.cz se mohou bezstarostně věnovat rozvoji svého podnikání. Samoobslužné automyčky jsou skvělou volbou především pro ty, kteří chtějí rozvíjet své podnikání. Jde především o jedinečnou příležitost, jak rozvinout stávající podnikání a současně nabídnout klientům využití více služeb na jednom místě.

Modulové automyčky jako ideální řešení do menších měst

Modulární automyčky byly vyvinuty jako alternativa vůči kontejnerovým automyčkám. Své využití naleznou přednostně v lokalitách se středním a nízkým provozem. Jako ideální se jeví jejich umístnění v malých obcích a na vesnicích. Modulární automyčky jsou dostupné ve dvou variantách technologií mytí, a to s práškem i tekutým prostředkem. Velký přínos modulárních automyček tkví v úspoře místa. Modululová automyčka totiž zabírá mnohem méně místa než myčka kontejnerová. Jeden modul bezkontaktní automyčky dokáže obsluhovat až tři mycí stanoviště. V neposlední řadě nelze přehlédnout ani elegantní vzhled modulových automyček. Jejich konstrukce se skládá z dávkovacího šneka na prášek, nádrže s čidly hlady vody s práškem a elektrického čerpadýlka na tekutou chemii. Součástí vybavení je rovněž změkčovač vody a řídící panel myčky s originálním softwarem BKF CarWash. Dále v modulární automyčce najdete výkonný vícefunkční kotel, čerpadla, odolnou konstrukci z nerezové oceli a nádrž na osmotickou vodu.

20. 07. 2022