Menu:

Jak zajistit kvalitní mycí služby pro uživatele pneuservisů?

Rozhodli jste se pro rozšíření služeb ve Vašem nově otevřeném pneuservise? Mnoho řidičů řeší na poslední chvíli přezutí letních pneumatik za zimní. Při tomto vyřízení jistě ocení také možnost umytí jejich motorového vozu v bezkontaktních modulárních mycích boxech. S prodejem automyček se můžete podrobně seznámit na webovém portálu firmy BKF CarWash. 

Kde najít vhodné místo pro umístění automyček?

Modulární mycí boxy společnosti BKF CarWash byly navrženy tak, aby odpovídaly potřebám řidičům v menších a středně velkých měst. Často se používají jako doplňky právě zmíněných pneuservisů, čerpacích stanic či stanic technické kontroly. Ideálním místem pro umístění bezkontaktních myček jsou lokality, kde se pravidelně shromažďuje větší počet osob. Za taková místa lze považovat centra měst a lokality v blízkosti obytných domů. Doporučuje se pro umístění vyhledat takové plochy, která se nachází podél větších ulic a silnic, křižovatek a kruhových objezdů. Právě v takových místech byly postaveny čerpací stanice, hobbymarkety, supermarkety i nákupní centra. Plocha s automyčkami BKF CarWash by měla být dobře viditelná a snadno průjezdná.

Jak postupovat dál při plánování pořízení automyček?

Následný krok, který je potřeba učinit před pořízením automyčky, je zvážení dostatečného prostoru. Na webových stránkách společnosti BKF CarWash bkfcarwash.cz najdete podrobnou tabulku s přehledem minimální plochy pro výstavbu samoobslužné myčky v závislosti na počtu stanovišť a počtu vysavačů. V případě, že všechny potřebné parametry, vyhovují Vaším možnostem, můžete přistoupit k podepsání smlouvy na nákup či pronájem. Automyčky BKF CarWash přináší výhody nejen Vaším klientům, ale také Vám jako provozovateli.

30. 10. 2018