Menu:

Portálová myčka slibuje kvalitní mytí aut

Modulární mycí box neboli portálová myčkaod společnosti BKF CarWash představuje moderní způsob mytí automobilů. Tyto automyčky byly navrženy pro lokality s nízkou až středně velkou intenzitou mytí. Ideálním místem se tak pro umístění automyček stávávají menší až středně velké obce. Velmi často bývají pro umístění těchto automyček používány venkovské provozovny či provozovny u prodejen. Mytí automobilů v modulárních mycích boxech mohou být také doplňkem služeb čerpacích stanic, stanic technické kontroly nebo pneuservisů. Právě tyto prostory splňují předpoklad atraktivního místa pro automyčky společnosti BKF CarWash.

Z toho vyplývá, že velké využití najdou automyčky BKF CarWash všude tam, kde se často shromažďuje velké množství osob. Takovými místy jsou také centra měst, obytné domy, bloky či města nad 5000 obyvatel. Neméně důležitým předpokladem pro využití těchto automyček je také dostatečný prostor pro její umístění. Při plánování umístění automyček nezapomínejte také na dobrou viditelnost objektu a snadný přístup. Důležitá je také jednoduchá možnost příjezdu i odjezdu.

Na webových stránkách společnosti BKF CarWash bkfcarwash.cz/produkty/mycky-aut/ najdete také podrobné informace o doporučené minimální metráži ploch ideálních pro výstavbu samoobslužných myček v závislosti na počtu stanovišť a počtu vysavačů. Tato webová adresa obsahuje také podrobné informace o prodeji automyček. Nabídnout zákazníkům mytí automobilů právě myčkami od společnosti BKF CarWash se vyplatí, neboť myčky disponují až pěti různými možnostmi mytí. Díky tomu budete schopni uspokojit také potřeby těch nejnáročnějších zákazníků.

27. 10. 2016