Menu:

Jak poskytnout majitelům aut co nejšetrnější mytí aut?

Plánujete investovat do rozšíření služeb ve Vašem pneuservisu a rádi byste se zaměřili na mytí aut v automyčkách? Automyčky BKF CarWash jsou sázkou na jistotu v případě, že chcete Vašim klientům poskytnout skutečně špičkové služby.

Bezstarostné mytí v modulárních myčkách od BKF CarWash

Samoobslužné mytí aut představuje proces, při němž dochází k celkovému procesu mytí, voskování, vyleštění a sušení karoserie pomocí ekologických čisticích prostředků. Při mytí se obvykle používá změkčená demineralizovaná vody se šetrnými čisticími prostředky. Obrovskou výhodou bezkontaktních automyček je skutečnost, že při jejich obsluze není potřeba přítomnost stálého zaměstnance. Zatímco řidič vozidla totiž můžete umývat svůj vůz, majitel automyčky se můžete věnovat svému dalšímu podnikání. Automyčky bkfcarwash.cz/samoobsluzne-bezkontaktni-automycky/ poskytují naprostou spolehlivost i uživatelský komfort. Díky široké nabídce komponentů jsou schopny uspokojit potřeby i těch nejnáročnějších klientů. Automyčky BKF CarWash jsou rozšířeny nejen v České republice, ale také v mnoha dalších evropských státech. Bezkontaktní automyčky se postarají o dokonalou očistu nejen karosérie auta, ale také brzdových destiček a dalších vnějších automobilových komponentů. Bezkontaktní automyčky šetří nejen peněženku Vašich klientů, ale také životní prostředí. To je dáno především nižší spotřebou chemikálií a vody.

Výhody samooblužného mytí

Pro samoobslužné automyčky je charakteristický šetrný vztah k automobilům. Při jejich používání lze totiž dokonale zamezit poškrábání a zanechání stop po kartáčích. Navíc volba mycího programu závisí na potřebách řidiče. Řidič může zvolit buď komplexní mytí, anebo pouze oplach od rozbředlého sněhu, soli a bláta. Mytí aut v modulárních mycích boxech dosahuje mnohem vyšší kvality, než kdyby bylo zvoleno obyčejné kartáčové mytí. Bezkontaktní automyčky se mohou stát základem Vašeho podnikání, ale také doplňkovou službou v čerpacích stanicích, pneuservisech či stanicích technických služeb.

25. 11. 2021