Menu:

Co je nového u BKF CarWash?

Ruční bezkontaktní automyčky stoupají čím dál tím více na oblíbenosti. Je to dáno nejen možností stát se nezávislým na obsluze automyčky, ale také velmi příznivou cenou. Díky bezkontaktním automyčkám CarWash bkfcarwash.cz můžete auto efektivně zbavit nečistot a současně ušetřit finance.

Buďte úspěšní s automyčkami BKF CarWash

S automyčkami společnosti BKF CarWash se můžete setkat nejčastěji na atraktivních místech. Za taková jsou považována především místa, která jsou velmi dobře viditelná a snadno dostupná. Jako vhodné místo se jeví lokalita, kde se shromažďují velké masy lidí. Výrobci automyček se shodují, že pokud postavíte automyčku podél větších silnic a ulic či poblíž křižovatek, máte o úspěch postaráno. Velmi oblíbené jsou také kruhové objezdy. Automyčky BKF CarWash si zamilujete pro jejich standardní vybavenost i možnost pořídit komponenty navíc. Žhavou novinkou u automyček BKF CarWash je možnost platit za služby prostřednictvím aplikace BE LOAL. Klienti automyček se již nebudou muset zdráhat tuto službu použít i ve chvíli, kdy zrovna nemají ve své peněžence drobné.

Zvyšte svou šanci na úspěšnost s aplikací BE LOAL

Aplikace BE LOAL je nejen pohodlný platební způsob, jak platit za mytí vozu, ale také jak získat zákazníky, kteří se budou rádi do míst, která jsou vybavena automyčkami BKF CarWash vracet. Automyčky BKF CarWash se tak stávají mnohem navštěvovanějšími než ty u konkurence. Automyčky BKF CarWash bývají součástí nejen čerpacích stanic, ale také stanic technického kontroly či pneuservisů. Aplikace BE LOAL způsobí, že automyčky BKF CarWash jsou pro uživatele dobře viditelné na mapě. Současně budou mít uživatelé těchto automyček snadnější přístup ke svým fakturám za využité služby. Především mladší generace řidičů bude nadšená ze skutečnosti, že mohou kromě platební karty použít při hrazení služeb využít také svůj mobilní telefon. Díky automyčkám BKF CarWash jako mávnutím kouzelného proutku zjistíte, jak je podnikání v tomto oboru jednoduché.

24. 02. 2022