Menu:

Rychlá jízda ve Ferrari

Blíží se narozeniny Vašeho partnera nebo byste chtěla Váš volný čas obohatit o adrenalinové chvíle? S výběrem toho nejvhodnějšího dárku pro Vašeho přítele nebo manžela Vám velmi ráda pomůže Firma na zážitky, která se již řadu let dává zákazníkům tu nejlepší inspiraci na vánoční, ale i narozeninové dárky. Veškerou inspiraci na dárky najdete na této webové adrese www.firmanazazitky.cz/tipy-na-darky/.

 Samozřejmě že zážitky od naší společnosti si můžete udělat jen tak radost a vyplnit jím Váš volný čas. Zážitky můžete vybírat podle nejrůznějších kritérií. Pokud Váš partner vyhledává lahodnou domácí, ale i světovou kuchyni, pak budete mít vyhráno poukázkou na osmibodové degustační menu Rickshaw. V rámci tohoto zážitku si budete moci společně s Vaším partnerem pochutnat na pokrmech z Thajska, Indonésie, Laosu, Japonska, Filipín, Singapuru i Číny.

Zážitek můžete vybrat také podle zájmů. Milovníci automobilů si přijdou na své při jízdě Hummerem nebo jízdě ve Ferrari. Během dvacetiminutové jízdy v terénním voze Hummer H2 si vyzkoušíte nesmrtelnost tohoto sportovního vozu. Deset minut adrenalinové jízdy na Vás čeká na korbě Hummer H1.

Nadšenci sportovních automobilů značky Ferrari dostanou od Firmy na zážitky příležitost projet se ve Ferrari 458 Italia. Tento automobil je nástupcem legendárního Ferrari F430. Ferrari 458 Italia umí dosáhnout za tři až čtyři sekundy až rychlosti 325 km/h. Jízda ve Ferrari nadchne zkrátka každého, kdo miluje rychlou jízdu. Ve Ferrari si zamilujete také zvuk gradace otáček. Nechejte se zlákat některým ze zážitků od Firmy na zážitky a zpestřete si tak konec letošního léta. 

31. 08. 2015