Menu:

Směrem k letní sezóně se samoobslužnými automyčkami

Zaujal Vás nápad na rozšíření služeb ve Vašem současném pneuservisu a rádi byste nabídli také nejen kvalitní opravy auta, ale také jejich mytí? Díky samoobslužným bezkontaktním automyčkám se k Vám budou stávající i noví zákazníci jen hrnout.

Pravidelná péče o automobil

Současný trh samoobslužných bezkontaktních i portálových automyček je velmi pestrý, avšak pouze ty od společnosti BKF CarWash poskytují tu nejvyšší kvalitu. Mnozí majitelé neberou svůj vůz pouze jako dopravní prostředek, který jim umožní snadnější a mnohdy také rychlejší dopravu z jednoho místa na druhé, ale spíše jako plnohodnotného člena domácnosti, o nějž je potřeba se řádně starat. U motorového vozidla stejně jako u rodinného domu se jedná o péči, jak interiér, tak také exteriéru. Nástrahy vedoucí ke znečištění vozidla na nás číhají na každém kroku. Stačí jízda prašnou cestou, padající pyl z kvetoucích stromů nebo třeba deštivé počasí a projížďka kalužemi. Jízda autem je pro mnoho z nás nezbytnou součástí každodenního rituálu a je potřeba vědět, jaká péče je potřebná, aby si auto zachovalo svůj elegantní design.

Výhody samoobslužné automyčky

Mytí v samoobslužné automyčce patří dnes k nejběžnějším, nejrozšířenějším a také k nejpravidelnějším metodám mytí aut. Mnohé automyčky jsou vybaveny širokou škálou mycích programů, které uspokojí i tohoto nejnáročnějšího klienta. Pokročilejší automyčky jsou schopny postarat se o dokonalou očistu také podvozku automobilu. Bezkontaktní automyčky přináší výhody také jejich majitelům. Nevyžadují totiž stálou přítomnost zaměstnance. Zatímco řidič se věnuje očistě vlastního auta, může se majitel zařízení věnovat jinému zákazníkovi či jiné činnosti během svého podnikání. Automyčky BKF CarWash jsou oblíbené pro svou stoprocentní spolehlivost. Klientům zaručují naprostý komfort. Na Vás jako budoucím majiteli automyčky BKF CarWash už je pouze rozhodnout se, zda upřednostníte kontejnerovou nebo portálovou myčku aut.

26. 04. 2021