Menu:

Chcete si založit prodejnu aut či autodílnu?

Máte svůj sen, který jste si ještě netroufli realizovat? Je to například založení vlastní prodejny aut či autodílny? Možná vás odrazuje to, že byste museli začít s podnikáním. Podnikání je u nás poměrně často opředeno zbytečně negativními polopravdami. Přitom se jedná o velmi výhodný způsob obživy. Kromě finanční samostatnosti a řady daňových výhod získáte také absolutní kontrolu nad svým časem. Podnikání opravdu přináší více výhod než nevýhod. Stačí jen začít a udělat první krok. Uskutečněte svůj sen a založte si svou autodílnu! Nebo obchod s nábytkem, restauraci nebo cokoli budete chtít! Nyní se již ani nemusíte obávat velkého papírování při zakládání vaší firmy!
Ptáte se, jak je to možné? Nyní máte možnost naprosto obejít jakékoli papírování a začít se svým podnikáním prakticky okamžitě. To vše můžete získat při zakoupení ready made společnosti. Ready made společnost je firma speciálně založená za účelem dalšího prodeje. Veškeré papírování je již vyřízeno a po zakoupení bude společnost jednoduše převedena na vaše jméno. Na zakázku si můžete nechat vytvořit také ready made společnost na míru! Ready made společnosti nejen že nemají žádnou historii, ale také žádné závazky. Základní kapitál je již plně splacen. Opravdu tedy stačí jen začít s čistým štítem.
Velký zájem je zejména o založení společnosti s ručením omezeným a akciových společnostní. Se založením sro i as je spojena spousta času, které byste byli nuceni strávit na úřadě. Nyní si můžete společnost s ručením omezeným pořídit ihned již od 19 000 korun! V ceně je jmenování nového jednatele, vyřízení celého převodu společnosti, zápis do odchodního rejstříku, doklad o bezdlužnosti společnosti, atd. Vše je rychlé a jednoduché. Vy si tak můžete začít plnit své sny prakticky okamžitě.

24. 10. 2013