Menu:

Bezkontaktní myčka se postará o komplexní mycí péči Vašeho motorového vozu

Otevřeli jste si prodejnu s motoristickým zbožím a rádi byste do budoucna nabídli Vaším klientům také bezkontaktní mytí aut? Komplexní služby v tomto směru za Vás obstará bezkontaktní myčka aut BKF CarWash.

Co je potřeba udělat před pořízením bezkontaktní myčky?

Tyto modulární mycí boxy byly navrženy tak, aby splňovaly potřeba středně velkých a menších měst. Nejčastěji se tyto modulární mycí boxy používají jako doplňkové služby venkovských provozoven či provozoven u prodejen. Setkat se s nimi můžete také u nákupních center. Pro jejich majitele je výhodné, pokud je postaví tam, kde se nejčastěji shromažďují větší skupiny lidí. Právě tam totiž je velká šance na to, že řidiči budou chtít umýt svůj motorový vůz. Dříve, než se rozhodnete pro pořízení modulárních mycích boxů automyček, je potřeba najít atraktivní místo. Řidičům budete nejvíce na očích především u cest, kde se vyskytují křižovatky a kruhové objezdy. Při plánování dostatku prostoru je potřeba myslet také na nezkomplikovaný příjezd a odjezd. Informace o potřebném dostatečném prostoru najdete na webových stránkách společnosti BKF CarWash.

Mycí programy automyčky BKF CarWash

Automyčky BKF CarWash jsou vybaveny šesti mycími programy, které se postarají o důkladnou očistu motorového vozu. Mycí programy jsou nastaveny tak, aby poskytly předmytí, základní mytí, oplach zbytků nečistot a čisticích prostředků, navoskování a závěrečný oplach. Bonusový program je určen pro postřik ráfků. Za pomocí aplikace čisticího prostředku na ráfky můžete odstranit nánosy a usazeniny z brzdových čelistí. Změkčená voda proudí pod nízkým tlakem.

29. 03. 2019