Menu:

Jízda ve Ferrari

Milujete jízdu rychlými auty a rádi vyhledáváte různé příležitosti, jak si tyty chvíle vychutnat? Firma na zážitky Vás bude ráda zásobovat nejrůznějšími příležitostmi k adrenalinovým zážitkům. U Firmy na zážitky si můžete vybrat z bohaté nabídky. Při jízdě ve Ferrari 458 Italia si můžete užít rychlou půlhodinovou jízdu na dálnici. Tento automobil disponuje sedmi stupňovou převodovkou, která umí zrychlit z rychlosti nula až na sto kilometrů za hodinu za méně než 3,4 sekund.

Pro fajnšmekry, kteří obdivují raději terénní vozy, je připravena divoká jízda Hummerem 2 v 1. Během dvaceti minut budete mít možnost řídit legendární terénní vůz Hummer H2 a poté si zvýšit adrenalin v krvi prostřednictvím deseti minutové jízdy na korbě Hummer H1. Rád vzpomínáte na časy strávené na vojně? Časy strávené na vojně si můžete připomenout při projížďce v obrněném transportéru BVP na drsném terénu bývalého vojenského tankodromu. Při této příležitosti na místě spolujezdce budete moci pozorovat okolní terén. Kromě toho si budete moci prohlédnout rozsáhlý vozový park, kde můžete vidět opravdové rarity v oblasti vojenské techniky z let naštěstí již dávno minulých.

Více typů na adrenalinové zážitky naleznete na této webové adrese www.firmanazazitky.cz/originalni-vanocni-darky/. Přitom adrenalinový zážitek se může stát také velmi hezkým vánočním dárkem. Mezi typy na vánoční dárky najdete také řadu příležitostí k relaxaci, mezi nimiž nesmí chybět například thajská masáž pro dva, gurmánský zážitek v Zátiší pro dva, pohodový víkend na Šamavě pro dva i vychutnat si jízdu s legendárním Velorexem. 

29. 09. 2014