Menu:

Druhy autopotahů a autokoberců

Kvalitní a dobře sedící autopotahy nejen vylepší vzhled vašeho automobilu, ale budete se v něm cítit příjemně a navíc se vám bude v autě sedět pohodlně. Pokud totiž umístíte na sedadlo nepadnoucí autopotahy, budou se vám shrnovat, tlačit vás a požitek z jízdy tak bude minimální. A jaké potahy na auto tedy vybrat?

Na trhu se prodávají autopotahy univerzální, které jsou vhodné i do vozů s bočními airbagy, nebo ušité na míru vašemu vozu, hledáte-li originalitu nebo nepadne-li vašemu autu žádný univerzální autopotah. Univerzální autopotahy se prodávají v různých barevných kombinacích, ať už výrazných či klasických barvách. Jsou obvykle na skladě, jejich nákup je tedy rychlý. Pokud si nebudete jisti jejich velikostí, vždy je možné kontaktovat přímo prodejce a případné dotazy zkonzultovat.

Autopotahy na míru vyberete díky konfigurátoru, ve kterém si budete moci zvolit materiál a barvu. Internetový obchod Vopi.cz má například svůj konfigurátor pod odkazem http://www.vopi.cz/konf-autopotahy/. Zde si můžete jednoduše zvolit veškeré parametry nutné k ušití vašich potahů, a poté čekat na jejich vyrobení. Doba dodání se liší v závislosti na vytíženosti výroby. Všechny autopotahy jsou ušity z kvalitních materiálů za dobrou cenu.

Nutnou výbavou všech vozů jsou i autokoberce. Ty se prodávají také jako univerzální nebo vyrobené na míru, například s logem vozu. Nejpraktičtější jsou autokoberce gumové, které vaše auto ochrání před vodou a jinými nečistotami především v zimě a v deštivých období. Textilní autokoberce jsou naopak příjemné v létě. Při výběru přesných autokoberců se orientujte na základě značky a typu vozu. Tím je váš výběr usnadněn.

11. 03. 2013