Menu:

Bezkontaktní myčky BKF Carwash

Vlastníte čerpací stanici a rádi byste Vaše služby obohatili o možnost mytí modulární myčkou aut. Tyto myčky aut jsou ideální pro lokality s nízkou až střední intenzitou mytí. Modulární myčky aut se hodí tedy do menších až středně velkých obcí. Velmi často jsou vyhledávány také tam, kde se nachází obchody a nejrůznějších provozovny. V nepolední řadě se doporučuje samoobslužné modulární boxy aut použít jako doplněk čerpacích stanic a pneuservisů. Také mnohé technické kontroly jsou vybaveny bezkontaktními automyčkami, které kromě mycího modulu značky BKF Carwash zahrnují plně vybavenou ocelovou konstrukci se střechou.

U bezkontaktní automyčky si můžete navolit až pět programů mytí automyček. Program číslo jedna je věnován předmytí a turbo postřiku. Jedná se o aplikaci chemického prostředku za pomoci změkčené a demineralizované vody pod nízkým tlakem. Tento program je vhodný jako příprava na změkčení nečistot. Program číslo dva představuje základní mytí. Během druhého programu prostřednictvím rozpuštěného mikroprášku budou rozpuštěny mastné povlaky na karosérii i oknech vozidla. Více informací o jednotlivých programech si můžete přečíst na této webové adrese bkfcarwash.cz/produkty/mycky-aut.

Speciální program s číslem nula je určen očištění ráfků, odstranění nánosů a usazenin z brzdových čelistí. Při získání pronájmu či koupi bezkontaktní automyčky získáte také monitorovací systém zařízení BKF Net Control, který funguje na bázi internetu. Tento monitorovací systém Vás bude prostřednictvím emailu informovat o poruchách i statických údajích Vaší modulární myčky. Kromě toho umožňuje tento sytém spravovat myčku aut za pomocí počítače. 

17. 07. 2015