Menu:

Automobily Ford

Výrobce automobilů Ford je jedním z nejznámějších výrobců nejen ve Spojených státech amerických, odkud pochází, ale i na celém světě. Ostatně i v České republice jezdí obrovské množství vozů této tradiční americké značky. K dispozici jsou v nabídce této automobilky, respektive různých distributorů těchto vozů, automobily různých karosářských provedení a také značek.

Automobily Ford se vyznačují jak skvělým interiérovým, tak i exteriérovým vybavením. Na mysli máme zejména takové vybavení, jako jsou například autopotahy anebo autokoberce a další záležitosti nutné k vybavení interiéru konkrétního automobilu této značky. Pokud budeme jmenovat některé automobily značky Ford, tak na jedné z předních pozic se nacházejí vozy Ford Fiesta. Tento automobil se vyrábí v továrnách prakticky na všech kontinentech. Jedná se o tradiční automobil, který sjel z výrobních linek již v roce 1976. Do současné doby se již vyrobilo poměrně neuvěřitelných šest generací vozu této značky. Hodně známým automobilem značky Ford je také vůz Ford Focus. Tento vůz nahradil velmi úspěšný automobil Ford Sierra, který se vyráběl v továrnách automobilky Ford velmi dlouhou dobu. Ford Focus je typický zejména svým luxusním vybavením a také vynikajícími jízdními vlastnostmi.

Co se týká vybavení, tak typické jsou hlavně luxusní koberce ve vozu anebo palubní deska vybavená moderním počítačovým systémem. Koupit si je možné zakoupit automobil Ford Focus třeba ve verzích sedanu, hatchbacku anebo kombi. Krásný je také vůz ve variantě coupé cabriolet. Hodně zajímavým typem vozu Ford je také Ford Fusion disponující docela hodně velkým interiérovým prostorem a zvolíte-li vhodné autopotahy ford na míru, může interiér vypadat i velmi moderně. V současnosti je oficiálně registrováno v České republice více než 6000 vozů této značky, což určitě mluví o jeho spolehlivosti a kvalitě.

06. 05. 2011