Menu:

Prodej automyček BKF CarWash

Zvažujete pořízení automyček, které jsou ideální pro mytí aut v lokalitách s nízkou až střední intenzitou mytí? Vaše požadavky mohou splnit automyčky od společnosti BKF CarWash. Tato firma se zabývá s prodejem automyček nejen v České republice, ale také v mnoha evropských státech. Tyto automyčky byly vyrobeny tak, aby v takto velkých lokalitách splňovaly nároky klientů čerpacích stanic, stanic technické kontroly i pneuservisů. Vhodné jsou také jako doplňky venkovských provozoven či provozoven u prodejen.

Umístit je můžete také do rozsáhlých vozových parků nebo do velkých nákupních center, kde se obvykle shromažďuje větší množství zákazníků. S automyčkami od BKF CarWash můžete Vašim klientům nabídnout komfortní služby na velmi vysoké úrovni. Vaši zákazníci budou nejen spokojeni, ale také se k Vám budou velmi rádi opětovně vracet. Aktuální nabídku s myčkami aut od BKF CarWash najdete zde bkfcarwash.cz/produkty/mycky-aut/.

Dříve, než se rozhodnete investovat finance do automyček BKF CarWash, měli byste mít jasno v několika ohledech. K tomu, abyste Vám tyto automyčky mohly prospěšně posloužit, budete potřebovat několik málo rad. Jednou z nich je zvolení atraktivního místa s dostatečným prostorem. Za takové místa jsou například považovány města nad 5 000 obyvatel, centra měst či obytné domy a bloky. Ideální je také například místo podél větších ulic a silnic, prostory poblíž křižovatek, kruhových objezdů či nákupních středisek.

Zapomenuto by nemělo být ani na dobrou viditelnost objektu, snadný přístup a jednoduchou průjezdnost. Na webových stránkách společnosti BKF CarWash najdete rovněž podrobný přehled o tom, jakou budete potřebovat plochu pro výstavbu samoobslužných myček. Údaje jsou uváděny v závislosti na počtu stanovišť a počtu vysavačů.

31. 07. 2017