Menu:

Autokoberce Vopi

Koupili byste si rádi do Vašeho automobilu kvalitní autokoberce? Vězte, že s autokoberečky od společnosti Vopi budete více než spokojeni. V jejím sortimentu zboží naleznete textilní i gumové autokoberce. Vopi nabízí svým zákazníkům modifikaci autokoberců na přání za vynikající ceny.

Gumové autokoberce nejrozšířenějších automobilových značek má společnost Vopi skladem. Ostatní autokoberce je společnost Vopi schopná velmi rychle dodat. Textilní autokoberce je Vopi schopno dodat do několika dnů, mnohdy také ze dne na den. Vopi nemá problém vyjít vstříc ani zákazníkům, kteří vyžadují autokoberce vyrobené přímo na míru pro jejich automobil.

Velmi oblíbeným se v posledních měsících stává také oboustranný koberec do kufru. Ten je určen přednostně do automobilů značky Škoda. Přitom tento koberec do kufru je možné používat oboustranně, neboť jedna strana je vyrobena z textilu a ta druhá z materiálu TPE, který má stejné vlastnosti jako guma. Koberec je obšitý lemovkou.Více informací k oboustranným kobercům do kufru najdete na této webové adrese www.vopi.cz.

Na své si u společnosti Vopi přijdou také řidiči kamionů. Objednat si tak můžete autokoberce Avia, DAF, GAZ, Iveco, Man, Massey Ferqusson, autokoberce Mercedes, Renault i Scania, Toyota, Volvo a Zetor. Pokud hledáte univerzální textilní autokoberce, nezapomeňte si prohlédnout autokoberce textilní UNI Colorline. Své velké oblibě se těší právě kvůli jejich barevnému obšití. Základním materiálem těchto autokoberců je základní koberec a nízký smyčkový vlas. Zároveň jsou velmi nenáročné na údržbu. Rubová strana autokoberce je zpevněna granulátovým povrchem.

12. 08. 2014