Menu:

Reklamní stojany pro pneuservisy

Vlastníte pneuservis nebo prodejnu aut a rádi byste na své služby upozornili také pomocí reklamních stojanů? Nechejte si je vyhotovit na zakázku od společnosti MakrSimon, která má s výrobou reklamy mnohaleté zkušenosti. Ukázky vyrobených reklamních předmětů můžete shlédnout zde www.marksimon.cz

Prostřednictvím reklamních stojanů můžete zviditelnit jméno i služby Vaší firmy

Reklamní stojany Vám poslouží k nejrůznějším propagačním a prezentačním účelům. Reklamní stojany můžete použít k vystavení letáků i různých prospektů. Reklamní stojany mají obvykle podobu informačních stojanů. Použití kvalitních materiálů k výrobě reklamních stojanů umožňuje, aby stojany mohly stát venku před prodejnou, pneuservisem nebo jinou institucí. Stojany obvykle umožňují jednoduchou manipulaci a jsou obvykle velmi variabilní. Jsou využívány nejen soukromými sektory, ale také veřejnými institucemi. Setkat se s nimi tedy můžeme v knihovně, muzeích či galeriích. Díky reklamním stojanům můžete upoutat pozornost všech kolemjdoucích. Společnost MarkSimon pro Vás vyrobí reklamní stojany různých velikostí i tvarů.

Světelná reklama upoutá také v nepříznivém počasí

Velmi efektivně působí na nové i stávající klienty také světelná reklama. Právě tento typ reklamy je dobře viditelný za jakéhokoliv počasí. Ať již půjde Váš budoucí klient okolo ráno nebo večer vždy budete mít jistotu, že si reklamy všimne. Světelné reklamy mohou být vyrobeny ve formátu světelných boxů. Velkoplošné světelné reklamy či menší světelné bosy zvýrazňují trojrozměrné světelné texty a gravírované panely. Se společností MarkSimon se bez jakýchkoliv problémů domluvíte na to, aby světelné panely přesně odpovídaly Vaším požadavkům a představám. Samozřejmostí je také bohatý výběr tvarů, velikostí a barev.

26. 01. 2018