Menu:

Kvalitní mytí aut v automyčce BKF CarWash

Zvažujete vlastní podnikání rozšířit o možnost mytí aut v kvalitních automyčkách? Nabídněte klientům mytí v modulární myčce aut od společnosti BKF CarWash a uvidíte, jak budou Vaši klienti hýřit spokojeností.

Mycí programy automyčky BKF CarWash

Modulární mycí boxy automyčky BKF CarWash byly navrženy tak, aby odpovídaly potřebám mytí aut v lokalitách s nízkou až střední intenzitou mytí. Za takové lokality jsou zpravidla považovány menší až středně velké obce. Velmi často jsou automyčky BKF CarWash používány jako doplňkové služby venkovských provozoven či provozoven u prodejen. Dále se staví jako doplněk u čerpacích stanic, stanic technické kontroly a pneuservisů. Bezkontaktní automyčky získávají čím dál tím na větší oblibě. Automyčky jsou vybaveny pěti základními a jedním bonusovým mycím programy. Všechny do jednoho se přitom postarají o důkladnou očistu, odstranění nánosů špíny i prachu. Auto Vašich klientů se bude po projetí automyčky BKF CarWash blýskat jako nové. Mycí programy obstarají předmytí, základní mytí, oplach, navoskování, závěrečný oplach a postřik ráfků. Použito přitom bude změkčené vody a šetrných chemikálií.

Jaké zvolit místo pro umístění automyčky?

Kdo se rozhodne pro koupi nebo pronájem automyčky značky BKF CarWash, získá plně vybavenou ocelovou konstrukci se střechou dle projektu společnosti BKF CarWash. Dříve, než si pořídíte automyčku, je třeba zvážit několik kritérií. K nim rozhodně patří především nalezení vhodného a atraktivního místa. Na webovém portále společnosti BKF CarWash naleznete podrobnou tabulku s parametry pro dostatečný prostor.  Za atraktivní místo je považováno takové, které se nachází v blízkosti velkých shromaždišť osob. Místo by se mělo rozprostírat podél větších ulic a silnic. Mělo by být dobře viditelné a splňovat požadavky ke snadnému přístupu. Nic nezkazíte ani tím, když zvolíte místo s průjezdem. Nabídněte klientům pestré možnosti v péči o jejich auto a jejich spokojenost máte zaručenu.

31. 10. 2019