Menu:

Co je nového ve světě automyček?

Podzim je v plném proudu a Vy uvažujete čím dál tím více intenzivněji o rozšíření služeb Vašeho pneuservisu? Možná jste si pomocí dotazníků zjišťovali, o jaké služby by měli klienti zájem. Nebo snad vsázíte na Vaši intuici a uvažujete o rozšíření služeb prostřednictvím samoobslužných automyček? Ať tak či onak, samoobslužné bezkontaktní automyčky jsou v poslední době hybatelem mytí aut. Jen díky kvalitní bezkontaktní myčce se Vaším klientům podaří z auta odstranit i ty největší nánosy špíny a prachu.

Auto jako každodenní nezbytnost

Po českých silnicích se prohání rok od roku čím dál tím více aut. Někteří řidiči používají svá motorová vozidla pouze k víkendovým vyjížďkám, kdy potřebují nakoupit v nákupních střediscích nebo navštívit své nejbližší. Pro jiné se stala jízda autem nezbytnou součástí každodenního života. Své auto potřebují k dopravě do zaměstnání, dopravě ratolestí do škol, kroužků nebo na trénink. Ať už Váš klient bude používat auto k jakémukoliv účelu, dá se předpokládat, že se o své auto bude chtít postarat v co nejlepším smyslu slova. K tomu zajisté patří možnost mít kde očistit svůj motorový vůz. Každého hřeje na duši, když jede auto vypadá k světu a není na našem vidět sebemenší šmouha. Jedinečným výrobcem bezkontaktních automyčekse stala během minulých desítek let společnost BKF CarWash. 

Jakou vybrat automyčku?

Klientům můžete dát na výběr ze dvou možností. Zatímco kontejnerové automyčky jsou ideální volbou do míst s vysokou a střední intenzitou provozu. Kontejnerové myčky se velmi osvědčily při vyšším počtu mycích boxů. U kontejnerových automyček je celá technologie umístěna v technickém kontejneru. Právě toto vybavení umožní vysoký komfort obslužnosti, což se ocení především v nadcházejícím zimním období. Na druhé straně modulární automyčky se skvěle hodí tam, kde dochází ke střední a nízké intenzitě provozu. Díky modulárním automyčkám můžete úspěšně rozšířit také stávající služby autoservisů, pneuservisů, čerpacích stanic nebo stanic technické kontroly.

25. 10. 2022