Menu:

Péče o Váš automobil

Porouchalo se Vám Vaše auto a rádi byste si ho nechali opravit od renomovaného autoservisu? Každý automobil čas od času potřebuje dopřát kvalitní péči, která prověří, zda vše funguje, jak má. Je to stejné jako s péčí o lidský zevnější. Také alespoň jednou za čtvrt roku zajdete ke kadeřnici, aby Vám upravila Vaše vlasy. Na podobné bázi pak funguje také péče o automobil. Není možné od něj očekávat, že bude fungovat bez poruchy celou dobu, jenž ho vlastníte. Pneuservis Praha 8 nabízí zákazníkům a zájemcům o opravy jejich čtyřkolových miláčků skutečně kvalitní služby.

Obrátit se na ni můžete jak v případě, že jste majitelem osobních, tak dodávkových vozů. Náš pneuservis staví práci pouze na těch nejosvědčenějších technikách a metodách. Veškeré naše technologie prochází pravidelnou revizí a kalibrací. Těšit se můžete mimo jiné také na velmi vřelý, až rodinný přístup. Cílem tohoto autoservisu je vyjít každému zákazníkovi vstříc. Veškerou nabídku našich služeb pak naleznete na této webové adrese www.amauto-pneu.cz.

Obrátit se na autoservis Praha 8 můžete, jak v případě zájmu o provedení servisních prohlídek, tak v případě, že potřebuje vyměnit motorový olej nebo opravit brzdy. Se službami autoservisu Praha 8 budete maximálně spokojeni. Autoservis Praha 8 provádí také různé karosářské opravy. Výměna oleje a filtru Vás v tomto autoservisu bude stát pouhých 400 Kč. Velmi žádanou službou je také výměna brzdových destiček.  Blíží se prohlídka Vašeho automobilu u STK? Neváhejte a požádejte autoservis Praha 8, aby Vám Váš automobil k této prohlídce dopravil!

18. 12. 2014