Menu:

Jak postupovat při výběru automyčky

Uvažujete nad rozšířením služeb ve Vašem pneuservisu a rádi byste Vaším klientům na začátku letošní jarní sezóny nabídli možnost mytí aut v bezkontaktních automyčkách?

Na jaké parametry si dát pozor při výběru automyčky?


Před investicí do mycích modulárních boxů byste se měli informovat, na co si dát pozor, abyste nenaletěli podvodníkům. Česká republika začíná být protkána místy, kde je možné umýt si své auto. Společnost BKF CarWash Vám poradí s výběrem automyček, které budou plně odpovídat Vaším představám. Všechny potřebné informace, jak postupovat při výběru najdete zde support.bkfcarwash.eu/cs/. Výběr konkrétní společnosti, která Vám dodá modulární mycí boxy, by měl být promyšleným krokem. Zvážit byste měli všechny důležité faktory. Nižší cena rozhodně neznamená, že všechny použité komponenty budou odpovídat nejvyšší kvalitě. Levnější automyčky mohou mít za následek krátkou životnost součástek a dílů, špatný výkon nebo dokonce časté poruchy. Důležitým parametrem je také skutečnost, zda společnost prodávající automyčky poskytuje také projekční podporu. Výhodou této služby je, že budete mít přidělenou osobu, která s Vámi bude jednat a na základě svých pestrých zkušeností Vám pomůže s realizací Vašeho plánu.

Zjistěte si také, jak je možné odlišit Vaše automyčky od mycích modulárních boxů v sousedním pneuservisu

Zjistěte si také, zda je z různých podpůrných programů Evropské unie je možné získat financování pro výstavu Vašich bezkontaktních automyček. Výhodou pro Vás bude, když automyčky pořídíte od firmy, která má s podobným úspěšným projektem zkušenost. Pokud nechcete, aby Vaše automyčky splynuly s podobou ostatních automyček od dané firmy, můžete na ně nechat vyrobit vlastní logo, nabarvit vlastní barvou či pořídit odlišné nálepky. Automyčky od společnosti BKF CarWash Vám mohou nabídnout až šest mycích programů, které se postarají o kvalitní očištění vozidel Vašich klientů.

28. 03. 2018