Menu:

Auta čistá díky automyčkám BKF CarWash

Automyčky BKF CarWash hýbou v současné době světem automyček. Díky tomu, že se postarají o dokonalou očistu každého motorového vozidla, jsou oblíbené i u náročných klientů. Bezkontaktní automyčky umožňují majitelům vozů postarat se o očistu jejich vozidla a souběžně se majitelům automyček věnovat svému podnikání. Na automyčky společnosti BKF CarWash je nejen spolehlivost, ale jsou také cestou, jak zmodernizovat své podnikání. Díky prodeji automyček můžete také Vy rozšířit své podnikání. 

Kontejnerové automyčky od BKF CarWash

Aktuálně můžete vybírat mezi kontejnerovými a modulárními automyčkami. Více se o jednotlivých typech dovíte na webovém portále společnosti BKF CarWash zde bkfcarwash.cz/samoobsluzne-bezkontaktni-automycky/. Oboje automyčky se těší velké oblibě. Každá z nich se však hodí do jiného typu lokality. Zatímco kontejnerové automyčky jsou ideální do míst s vysokou a střední intenzitou provozu, modulární automyčky jsou považovány za alternativu již zmíněných kontejnerových automyček. Modulární automyčky najdou uplatnění tedy spíše v obcích se střední a nízkou intenzitou provozu. Kontejnerové automyčky se vyplatí při pořízení vyššího počtu mycích boxů. U kontejnerové automyčky oceníte skutečnost, že je celá technologie umístěna v technickém kontejneru. To oceníte především v zimním chladném období. Takové technické zařízení zvyšuje mimo jiné také bezpečnost hotovostních plateb. V současné době je kontejnerová automyčka dostupná ve dvou typech provedení, a to jako BKF CarWash s hlavním práškovým mytím a BKF SelfWash s hlavním mytím za doprovodu tekutého prostředku.

Rozšiřte své podnikání o modulární automyčky

Modulární automyčky lze využít jako doplňková služba provozoven ve středních a menších obcí. Často jsou využívány jako doplňková služba pneuservisů, stanic technické služby či čerpacích stanic. Můžete je použít také jako rozšíření stávajícího podnikání auto dílen. Také modulární automyčky jsou dostupné ve dvou již změněných provedení. K automyčkám BKF CarWash seženete i pestré příslušenství, včetně vysavačů, měniček, čisticích prostředků apod.

28. 07. 2021