Menu:

Jízda ve Ferrari – ideální dárek pro muže

Všichni z nás milují oslavy narozenin nebo výročí. Je to skvělý čas, kdy si můžete užít spoustu zábavy. K oslavám narozenin, výročí, atp. neodmyslitelně patří také dárek pro oslavence. Také se zrovna trápíte nad tím, že nemůžete vymyslet perfektní dárek pro svého manžela, otce, přítele, nebo kamaráda? Rádi vám s výběrem pomůžeme. Hitem mezi dárky pro muže se staly skvělé zážitky. Je stále těžší vymyslet opravdu originální dárek. Se skvělým zážitkem však budete originální vždy. Není to, jako když už například po páté darujete knihu. Každý skvělý zážitek je originální a vzrušující! Obdarovaný se tak může vždy těšit na nový a nezapomenutelný zážitek!
Pro muže se hodí spíše adrenalinové zážitky. Samozřejmě můžete zakoupit poukaz například na degustační menu, ale muže baví spíše aktivity, při kterých se jim vyplavuje adrenalin do žil. Mezi velmi oblíbené zážitky patří bungee jumping, skok padákem, skydiving, atp. Miluje váš oslavenec luxusní vozy a obdivuje je, kdykoli je vidí projíždět na silnici? Potom pro vás máme skvělý tip! Zakupte pro něj jízdu ve Ferrari! Nejen, že oslavenec bude mít příležitost se ve Ferrari projet, ale bude jej moci také řídit! Jedná se o skvělou příležitost pro všechny fanoušky motorismu. Jízda ve Ferrari je neopakovatelný zážitek. Kromě rychlé jízdy si může užít také jedinečný pocit, když usedne do opravdu luxusního vozu se skvělým vybavením! V současné době u společnosti Allegria získáte 1+1 poukaz zdarma!
Chcete si představit, jaký zážitek vašeho oslavence čeká? Prohlédněte si video na webové adrese http://www.youtube.com/watch?v=HCuf5Pembuw, které vás navnadí na jedinečný zážitek, kterým jízda ve Ferrari bez pochyby je! Pro řidiče platí jen klasické podmínky – musí být starší 18 let a vlastnit řidičský průkaz. Jestli tyto podmínky oslavenec splňuje, již nic nebrání tomu, aby okusil jízdu v tomto skvostu mezi automobily. Darujte jedinečný a luxusní zážitek, na který bude každý muž vzpomínat do konce života!

17. 06. 2013