Menu:

Kam pro kvalitní automyčku?

Začínáte vyhlížet jaro a rádi byste v tomto ročním období nabídli Vaším klientům nové služby? Zaměřte se na kvalitní mytí aut. Díky moderním automyčkám od společnosti BKF CarWash za skvělou cenu získáte automyčky, které Vám okolní čerpací stanice budou jen tiše závidět.

Kvalitní mytí aut v automyčkách od společnosti BKF CarWash

Moderní lidé rádi šetří čas. Je tedy naprostou samozřejmostí, že raději vyřídí několik záležitostí najednou, než aby museli od jednoho místa cestovat ke druhému. Řidiči uvítají skutečnost, kdy si mohou během návštěvy čerpací stanice nejen doplnit pohonné hmoty a během pár minut umýt rovněž veškeré nečistoty a prach z jejich motorového mazlíčka. Spokojený zákazník se bude rád vracet na stejné místo, i kdyby to mělo být o několik kilometrů dál, než je zvyklý. Samoobslužné bezkontaktní automyčky jsou oblíbené nejen u řidičů, ale také u svých majitelů. Jsou totiž zárukou potenciálního podnikatelského úspěchu. Bezkontaktní automyčky od společnosti BKF CarWash bkfcarwash.cz nevyžadují stálou přítomnost zaměstnanců. Řidič se sám postará o mytí vlastního automobilu a majitel automyčky se může nadále věnovat svému podnikání. Bezkontaktní automyčky jsou sázkou na jistotu, že odjedete s vyleštěním vozidlem. Samozřejmostí je doplnění samoobslužných bezkontaktních automyček o širokých výběr doplňků. Díky nadstandardně vybavené základní verzi dokáže společnost BKF CarWash vyhovět také náročným klientům.

U BKF CarWash si můžete vybrat kontejnerové i modulární automyčky

Společnost BKF CarWash vyrábí hned několik druhů automyček. K nejoblíbenějším patří kontejnerové myčky a modulární myčky. Zatímco prvně jmenované automyčky se doporučují použít především v místech s vysokou a střední intenzitou provozu, oproti tomu jsou modulární myčky skvělou alternativou kontejnerových automyček v lokalitách se střední a nízkou intenzitou provozu. Kontejnerové automyčky se těší velké popularitě také kvůli prostoru k uskladnění chemických prostředků. Hledáte-li automyčky s elegantním vzhledem, pak neváhejte pořídit modulární automyčky.

26. 01. 2021