Menu:

Kde pořídit kvalitní myčku aut za výhodné peníze?

Zvažujete rozšíření služeb ve Vašem pneuservise a rádi byste klientům nabídli kvalitní mytí aut? Automyčky značky BKF CarWash ( bkfcarwash.cz jsou tím pravým zařízením, které hledání ke splnění Vašeho cíle.

Bezkontaktní myčka od BKF CarWash

Bezkontaktní myčka aut BKF CarWash byla vyrobena tak, aby splňovala požadavky na mytí v menších a středně velkých obcích. Často jsou používány jako doplňkové služby v pneuservisech, čerpacích stanicích i stanicích technické kontroly. Disponují šesti mycími programy a všechny do jednoho se postarají o důkladnou očistu karosérií i odstranění nánosů špíny a prachu brzdových destiček a všech dalších komponentů osobních aut. Manipulace s bezkontaktními automyčkami je naprosto snadná a klienti si mytí bezkontaktní automyčkou bezpochyby oblíbí. Setkat se s nimi můžeme nejen v České republice, ale také v zahraničí.

Kdy pořídit kontejnerovou myčku a kdy modulární myčku?

Nově společnost BKF CarWash nabízí dva typy samoobslužných bezkontaktních automyček. Oba dva navíc nevyžadují obsluhu stálého zaměstnance. Snadno si s jejich obsluhou poradí samotní řidiči, kteří si přijedou umýt auto. Řidič si může své vlastní auto umýt bez dozoru majitele zařízení. To umožní majiteli myčky aut věnovat se nerušeně svému podnikání i sledovat nejnovější trendů v oblasti podnikání. Samoobslužné bezkontaktní myčky jsou spolehlivé a klientovi poskytují uživatelský komfort. Dostupná je také možnost pořízení nejrůznější doplňků. Kontejnerová myčka je ideální volbou především v místech s vysokou a střední intenzitou provozu. Velmi se osvědčila především při vyšším počtu mycích boxů. Celá technologie je umístěna v technickém kontejneru. Svou praktickou ergonomií i elegantním vzhledem si Vás získá modulární myčka. Oproti kontejnerových myček se hodí do míst se střední a nízkou intenzitou mytí. Uvažujete-li o koupi automyčky, avšak nemáte dostatek místa, modulární automyčka je tou správnou volbou.

27. 02. 2020