Menu:

Šetrné mytí vozů pomocí bezkontaktní myčky

V podzimních sychravých dnech je každý motorista velmi často nešťastný z toho, že je prakticky hned po vyjetí na komunikace jeho čtyřkolový miláček špinavý od bláta a jiného marastu. Lak vozidla trpí a jeho údržba je v těchto dnech velmi náročná. Použití klasické kartáčové myčky je sice pohodlné, rychlé a efektivní, ale pro lak vozu není zcela vhodné. Zvláště pro nové metalické laky se v kartáčových myčkách skrývá poměrně velké nebezpečí, protože hrozí tvorba drobných škrábanců a rýh. Ty jsou potom vidět zejména na přímém slunci a kazí vzhled celého vozu.

Co nabízí bezkontaktní myčka?

Možností jak chránit krásný lak vozu je použití bezkontaktní myčky. Boxová automyčka nabízí kvalitní a šetrné umytí vozu bez nebezpečí poškození jeho laku. Myčka aut, která používá bezkontaktní mytí je efektivní především proto, že vysoký tlak vody v tryskách dokáže odstranit většinu nečistot. Na dočištění nejvíce špinavých míst je možné použít jemný kartáč jako jeden z kroků v programu. Bezkontaktní myčky jsou mezi motoristy stále oblíbenější kvůli jejich příjemnému používání a radosti z mytí vlastního vozu.

Šance pro majitele pozemku

Pokud vlastníte malý pozemek poblíž frekventované komunikace, může pro vás být zajímavá možnost využít tento prostor pro vybudování automyčky. Pro stavbu myčky je potřeba pouze napojení na inženýrské sítě a dostupnost z pozemní komunikace. Na adrese bkfcarwash.cz/produkty/mycky-aut/ si můžete nechat vypočítat cenu investice a přibližnou návratnost. Celý systém automyčky je modulární, můžete si zvolit, kolik mycích boxů bude obsahovat a jak budou vypadat. Výhodou je velmi rychlá stavba celého mycího zařízení. Stačí mít zařízené stavební povolení a na pozemek dovedený přívod vody a elektřiny. Součástí dodávky myčky je technologický kontejner, ocelová konstrukce včetně střechy a kompletního vybavení. Stavební práce realizuje sám investor na základě projektu dodavatelské společnosti.

30. 10. 2017