Menu:

Dárky pro ženy od Firmy na zážitky

Blíží se narozeniny Vaší maminky a ráda byste ji tentokrát potěšila dárkem, který jen tak nečeká? Slyšela jste reklamu v rádiu na dárky pro ženy od Firmy na zážitky a ráda byste se nechala touto firmou inspirovat? Dopřejte jí zasloužený odpočinek při některé z masáží, které nabízí společnost Firma na zážitky. Jejich nabídku naleznete na této webové adrese www.firmanazazitky.cz/darky-pro-mamy/.

Asia Beauty pro ženy je jednou z masáží, která rozhodně přinese Vaší mamince jedinečné uvolnění. Ženy velmi často trpí stresem, neboť kromě jejich zaměstnání, musí být také dobrou matkou jejich dětem. V neposlední řadě se každá žena snaží, aby se její partner cítil doma více než dobře.

Asia Beauty pro ženy je masáží, která dopřeje Vaší mamince několik hodin strávených v péči opravdových odborníků. Vybrat si může Vaše maminka z velkého množství nejrůznějších procedur, které jí dodají novou energii do dalších každodenních bojů. Velmi oblíbená je také tibetská masáž, která je ideální zejména pro ty, kteří cítí pocit strnulých zad i ztuhlých kloubů. Při tibetské masáži dochází k silné drenáži tekutin. Při aromaterapie, která je součástí této masáže, bude očištěno tělo i vyhlazena kůže. Kromě toho tibetská masáž podporuje aktivní lymfatický systém.

Patří-li Vaše maminka k ženám, které velmi rády něco vyrábí, pak ji můžete potěšit dárkem v podobě voucheru na den v keramické dílně. Dílna v Kostelci nad Černými lesy obohatí Vaši maminku nejen o okamžiky vyplněné chvílemi s jejím oblíbeným koníčkem, ale také se doví o historii keramiky, naučí se různé techniky a domů si bude moci odnést vlastnoruční výrobek, který jí bude připomínat tyto krásné chvíle.

23. 12. 2014